Čas na serveru 14:56:20

Josef Loukota
Dívka v interiéru

Id: 314501

Dívka v interiéru

  •  / Dívka v interiéru / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ranou práci pod vlivem Mnichova, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:

31 000