Čas na serveru 00:13:32

Josef Loukota
Dívka v křesle

Id: 132101

Dívka v křesle

  •  / Dívka v křesle / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 100 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2872x

Vyvolávací cena:
7 000

38 000