Čas na serveru 14:33:44

Josef Loukota
Dívky v kavárně

Id: 200012

Dívky v kavárně

  •  / Dívky v kavárně / Josef Loukota

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na dobovém rámování

zobrazeno: 2262x

Vyvolávací cena:
3 200

32 000