Čas na serveru 14:33:33

Josef Loukota
Hra s koťátkem

Id: 91901

Hra s koťátkem

  •  / Hra s koťátkem / Josef Loukota

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, Mnichov, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4206x

Vyvolávací cena:

7 500