Čas na serveru 15:44:10

Josef Loukota
Mýtická scéna

Id: 300604

Mýtická scéna

  •  / Mýtická scéna / Josef Loukota

akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1043x

Vyvolávací cena:

7 500