Čas na serveru 06:38:09

Josef Loukota
Na cestě

Id: 282203

Na cestě

  •  / Na cestě / Josef Loukota
  •  / Na cestě / Josef Loukota
  •  / Na cestě / Josef Loukota

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2607x

Vyvolávací cena: