Čas na serveru 15:07:55

Josef Loukota
Na stanovišti

Id: 890

Na stanovišti

  •  / Na stanovišti / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 72 cm, signováno vpravo dole Jos. J. Loukota, datováno 05, obraz odborně čištěn, vše ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2783x

Vyvolávací cena:
7 500

19 500