Čas na serveru 15:38:26

Josef Loukota
Odpočívající

Id: 102508

Odpočívající

  •  / Odpočívající / Josef Loukota

olej/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 1834x

Vyvolávací cena:

19 500