Čas na serveru 14:51:06

Josef Loukota
Při četbě

Id: 6002

Při četbě

  •  / Při četbě / Josef Loukota
  •  / Při četbě / Josef Loukota
  •  / Při četbě / Josef Loukota

tuž/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 16, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1672x

Vyvolávací cena:

1 600