Čas na serveru 19:53:34

Josef Loukota
Stojící akt

Id: 173501

Stojící akt

  •  / Stojící akt / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2131x

Vyvolávací cena:

14 000