Čas na serveru 16:01:27

Josef Loukota
V dobrém rozmaru

Id: 102510

V dobrém rozmaru

  •  / V dobrém rozmaru / Josef Loukota

kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 24 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, lehce zprohýbaná lepenka, původní stav

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:
1 800

12 600