Čas na serveru 10:10:46

Josef Loukota
V salonu

Id: 781

V salonu

  •  / V salonu / Josef Loukota
  •  / V salonu / Josef Loukota

akvarel/papír, rozměr malby 28 x 15 cm, signováno vpravo dole Josef Loukota, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3827x

Vyvolávací cena:
4 800

10 000