Čas na serveru 17:40:38

Josef Loukota
Veselá baletka

Id: 237103

Veselá baletka

  •  / Veselá baletka / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 7903x

Vyvolávací cena:

125 000