Čas na serveru 02:50:02

Josef Loukota
Zasněná

Id: 1149

Zasněná

  •  / Zasněná / Josef Loukota
  •  / Zasněná / Josef Loukota
  •  / Zasněná / Josef Loukota
  •  / Zasněná / Josef Loukota
  •  / Zasněná / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 41 cm, signováno vpravo dole, plátno i malba na několika místech poškozeny, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3521x

Vyvolávací cena:

14 500