Čas na serveru 20:06:12

Josef M. Černovický
Mostar

Id: 126308

Mostar

  •  / Mostar / Josef M. Černovický

olej/plátno, rozměr 74 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 48