Čas na serveru 12:55:04

Josef M. Černovický
Motiv z Mostaru

Id: 149101

Motiv z Mostaru

  •  / Motiv z Mostaru / Josef M. Černovický

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 577x

Vyvolávací cena: