Čas na serveru 11:19:07

Josef M. Černovický
Od Jadranu

Id: 100002

Od Jadranu

  •  / Od Jadranu / Josef M. Černovický

olej/sololit, rozměr 18 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 994x

Vyvolávací cena:

19.10.2017, 19:48:00

19.10.2017 19:42 1 500 Kč