Čas na serveru 00:12:18

Josef M. Černovický
U kotlíku

Id: 270004

U kotlíku

  •  / U kotlíku / Josef M. Černovický

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 4605x

Vyvolávací cena:

7 000