Čas na serveru 00:00:58

Josef M. Černovický
Z Balkánu

Id: 72508

Z Balkánu

  •  / Z Balkánu / Josef M. Černovický

olej/plátno, rozměr 62 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1771x

Vyvolávací cena:
2 200

2 300