Čas na serveru 10:55:56

Josef M. Černovický
Z Balkánu

Id: 172514

Z Balkánu

  •  / Z Balkánu / Josef M. Černovický

olej/plátno, rozměr 84,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 661x

Vyvolávací cena:

10 500