Čas na serveru 17:49:53

Josef Mánes
Dívka

Id: 319903

Dívka

  •  / Dívka / Josef Mánes
  •  / Dívka / Josef Mánes
  •  / Dívka / Josef Mánes
  •  / Dívka / Josef Mánes

kombinovaná technika/papír, rozměr 27 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, jedná se o studii k medailonu (Sv. Ludmila vyučuje dítky) viz zadní strana, zaskleno, oděrky na zlaceném rámu

zobrazeno: 4013x

Vyvolávací cena:

27 500

Účastníci: 18