Čas na serveru 04:20:17

Josef Mánes
Konvolut dvou kusů

Id: 15901

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Josef Mánes

Jitro/Večer, heliogravura/papír, velikost tisku každého 23,5 x 26,5 cm, značeno v tisku uprostřed dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2026x

Vyvolávací cena:
1 100