Čas na serveru 08:39:18

Josef Mánes
Portrét

Id: 165312

Portrét

  •  / Portrét / Josef Mánes
  •  / Portrét / Josef Mánes
  •  / Portrét / Josef Mánes

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 cm x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 8182x

Vyvolávací cena:

22 000