Čas na serveru 10:52:38

Josef Mánes
Portrét dívky

Id: 439901

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Josef Mánes

akvarel/papír, viditelný rozměr 17,5 x 14,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, draženo v roce 1940 na 53. aukci (viz foto katalogu)

zobrazeno: 1381x

Vyvolávací cena:

77 000

Příhozy: 84