Čas na serveru 23:26:15

Josef Mánes
Posezení

Id: 356202

Posezení

  •  / Posezení / Josef Mánes
  •  / Posezení / Josef Mánes
  •  / Posezení / Josef Mánes

kombinovaná technika/papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 4469x

Vyvolávací cena:

99 000

Účastníci: 20

Příhozy: 104