Čas na serveru 10:30:49

Josef Mánes
Sedící dívka

Id: 148501

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Josef Mánes

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti herečky Národního divadla Jindřišky Slavínské, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2525x

Vyvolávací cena:

23 000