Čas na serveru 00:05:26

Josef Mansfeld
Zeleninové zákoutí

Id: 1975

Zeleninové zákoutí

  •  / Zeleninové zákoutí / Josef Mansfeld

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1877,oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2385x

Vyvolávací cena:
16 000

35 000