Čas na serveru 11:15:59

Josef Mareš
U statku

Id: 112708

U statku

  •  / U statku / Josef Mareš
  •  / U statku / Josef Mareš
  •  / U statku / Josef Mareš

olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2680x

Vyvolávací cena:
500