Čas na serveru 09:45:22

Josef Mathauser
Koně na pastvinách

Id: 237002

Koně na pastvinách

  •  / Koně na pastvinách / Josef Mathauser

olej/papír/deska, rozměr 15 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený dobový rám

zobrazeno: 1662x

Vyvolávací cena:
2 200

30 000

Příhozy: 51