Čas na serveru 21:21:16

Josef Mathauser
Milenci

Id: 8101

Milenci

  •  / Milenci / Josef Mathauser
  •  / Milenci / Josef Mathauser
  •  / Milenci / Josef Mathauser

olej/plátno, rozměr 49 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, v minulosti obraz přečištěn, nepůvodní rám, vše v dobrém stavu

zobrazeno: 4126x

Vyvolávací cena:
1 800