Čas na serveru 11:53:29

Josef Mathauser
Po dešti

Id: 137805

Po dešti

  •  / Po dešti / Josef Mathauser

olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i obrazu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1250x

Vyvolávací cena: