Čas na serveru 20:17:36

Josef Mathauser
Portrét dámy

Id: 189107

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy / Josef Mathauser

olej/plátno, rozměr 58 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na dekorativním rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 572x

Vyvolávací cena: