Čas na serveru 01:06:18

Josef Mathauser
Zimní vyjížďka na saních

Id: 338902

Zimní vyjížďka na saních

  •  / Zimní vyjížďka na saních / Josef Mathauser

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobná odřeninka v malbě, novodobě rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 3142x

Vyvolávací cena:
4 800

16 000