Čas na serveru 07:20:44

Josef Mathias Minařík
Zima na Doubravě

Id: 42701

Zima na Doubravě

  •  / Zima na Doubravě / Josef Mathias Minařík

olej/sololit, rozměr 46 x 56 cm, signováno uprostřed dole, datováno 95, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1412x

Vyvolávací cena:
800