Čas na serveru 15:45:53

Josef Matička
Cesta z pole

Id: 220107

Cesta z pole

  •  / Cesta z pole / Josef Matička

olej/plátno, rozměr 47 x 52 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2991x

Vyvolávací cena:
1 600

63 900

Příhozy: 119