Čas na serveru 09:22:20

Josef Matička
Šternberk

Id: 145441

Šternberk

  •  / Šternberk / Josef Matička
  •  / Šternberk / Josef Matička
  •  / Šternberk / Josef Matička
  •  / Šternberk / Josef Matička

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 2391x

Vyvolávací cena:

7 500