Čas na serveru 16:09:27

Josef Michl
Zátiší

Id: 33408

Zátiší

  •  / Zátiší / Josef Michl
  •  / Zátiší / Josef Michl
  •  / Zátiší / Josef Michl

olej/karton, rozměr 33 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3148x

Vyvolávací cena:

1 700