Čas na serveru 13:30:22

Josef Multrus
Březový háj

Id: 89804

Březový háj

  •  / Březový háj / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, lokální oděrky na malbě, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1884x

Vyvolávací cena:

41 000