Čas na serveru 02:12:31

Josef Multrus
Česající se

Id: 59607

Česající se

  •  / Česající se / Josef Multrus

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 25,5 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 2575x

Vyvolávací cena:

14 500