Čas na serveru 21:05:43

Josef Multrus
Děvče v kroji

Id: 383101

Děvče v kroji

  •  / Děvče v kroji / Josef Multrus

olej/plátno,rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 899x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 57