Čas na serveru 13:00:28

Josef Multrus
Dívka s humrem

Id: 202201

Dívka s humrem

  •  / Dívka s humrem / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 42 x 41 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, po

zobrazeno: 6636x

Vyvolávací cena:
3 200

32 000

Příhozy: 52