Čas na serveru 13:30:20

Josef Multrus
Dívka s knihou

Id: 133315

Dívka s knihou

  •  / Dívka s knihou / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 38,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1855x

Vyvolávací cena:

13 300