Čas na serveru 05:42:27

Josef Multrus
Dívka v pokoji

Id: 261402

Dívka v pokoji

  •  / Dívka v pokoji / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 71 x 62 cm, značeno vpravo dole s datací, lokálně otřená barva, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 8012x

Vyvolávací cena:

25 000