Čas na serveru 12:39:16

Josef Multrus
Domácí práce

Id: 2428

Domácí práce

  •  / Domácí práce / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 38 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2481x

Vyvolávací cena:
12 000

15 501