Čas na serveru 09:04:59

Josef Multrus
Dopis

Id: 204237

Dopis

  •  / Dopis / Josef Multrus
  •  / Dopis / Josef Multrus
  •  / Dopis / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 28,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, v minulosti nekvalitně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 570x

Vyvolávací cena:
2 200

14 600