Čas na serveru 08:51:00

Josef Multrus
Gentleman na dostizích

Id: 985

Gentleman na dostizích

  •  / Gentleman na dostizích / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr plátna 67 x 51,5 cm, signováno vlevo dole MULTRUS, lehce znečištěná malba, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 7732x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 53