Čas na serveru 20:47:45

Josef Multrus
Květinové zátiší

Id: 65122

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 74,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, značně poškozený rám

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena:

16 000