Čas na serveru 06:17:09

Josef Multrus
Kytice

Id: 185002

Kytice

  •  / Kytice / Josef Multrus
  •  / Kytice / Josef Multrus
  •  / Kytice / Josef Multrus

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 29 cm, singováno vlevo dole, poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 3757x

Vyvolávací cena:
2 800

4 700