Čas na serveru 09:37:09

Josef Multrus
Kytice

Id: 185002

Kytice

  •  / Kytice / Josef Multrus
  •  / Kytice / Josef Multrus
  •  / Kytice / Josef Multrus

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 29 cm, singováno vlevo dole, poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 2466x

Vyvolávací cena:
2 800

4 700