Čas na serveru 10:28:48

Josef Multrus
Kytice

Id: 194815

Kytice

  •  / Kytice / Josef Multrus
  •  / Kytice / Josef Multrus
  •  / Kytice / Josef Multrus

olej/plátno, rozměr 42 x 51,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1525x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000