Čas na serveru 10:21:38

Josef Multrus
Na řece pod městem

Id: 310402

Na řece pod městem

  •  / Na řece pod městem / Josef Multrus

olej/karton, rozměr 38 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2434x

Vyvolávací cena:

18 000